You are here:

Prižiūrėsime jūsų saulės elektrinę

Jūsų turimai saulės elektrinei profesionalią priežiūrą ir kvalifikuotą aptarnavimą siūlo UAB „Saulės elektrinių servisas“.

Ilgametė tarptautinė patirtis rodo, kad didžiausią našumą ir investicinę grąžą saulės elektrinei garantuoja atsakinga kasdienė priežiūra ir reguliari techninė apžiūra. Nors saulės elektrinės įranga turi ilgą garantinį laikotarpį, tai nereiškia, kad po įrengimo ją galima ilgam pamiršti. Maksimaliais rezultatais džiaugiasi tie jėgainių naudotojai, kurie nuolatos sąžiningai rūpinasi saulės elektrine.

Tikriausiai Jums taip pat rūpi maksimalus saulės elektrinės našumas, todėl Jūs esate čia. Esame pasirengę dalintis ilgamete mūsų komandos patirtimi geriausiam Jūsų turimos saulės elektrinės funkcionavimui.

Orientacija į klientą

Esame paruošę net 3 saulės elektrinės priežiūros ir aptarnavimo planus, iš kurių klientas gali išsirinkti labiausiai jo poreikius atitinkantį variantą. Esame lankstūs ir mūsų klientas gali laisvai pasirinkti jo poreikius atitinkančias paslaugas, jų periodiškumą ir kiekį.

Stabilus saulės elektrinės darbas

Itin sparčiai reaguojame į gedimus. Nuotoliniu būdu vykdome stebėjimą 24/7.

Nuolatinė saulės elektrinės darbo stebėsena (monitoringas)

Nuolatos stebime saulės elektrinės darbą, registruojame sutrikimus ar gedimus, imamės veiksmų juos ištaisyti nuotoliniu būdu. Reguliariai teikiame ataskaitas apie pagamintą elektros energiją, atliekame palyginimus su kitomis saulės elektrinėmis regione.

Patraukli paslaugos kaina

Nedidelis paslaugos mokestis užtikrins, kad Jūsų saulės jėgainė veiks ilgai ir nepertraukiamai.

Saulės jėgainių priežiūrą reglamentuoja teisės aktai

Verta priminti, kad Lietuvoje reguliarios saulės elektrinių priežiūros ir patikros privalomumą reguliuoja gamintojų ir Elektros įrenginių bandymų normų ir apimčių aprašas, kuris yra patvirtintas Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2016 m. spalio 26 d. įsakymu Nr. 1-281.


Tai – juridinio asmens ar viešosios įstaigos prievolė pasirūpinti savalaike, reguliaria bei kvalifikuota eksploatuojamos saulės elektrinės priežiūra ir patikra visą jos eksploatacijos laikotarpį arba pavesti šią priežiūros ir patikros funkciją pavesti atlikti reikiamą kvalifikaciją (šiai veiklai atlikti) bei atitinkamą Energetikos įmonės atestatą turinčiai įmonei (juridiniam asmeniui).  

Lietuvoje energetikos įrenginių eksploatacijos darbus, o tuo pačiu ir saulės elektrinėms atliekamus techninės priežiūros ir aptarnavimo (patikros) darbus gali atlikti tik kvalifikuoti ir Valstybinės energetikos reguliavimo tarnybos (VERT) atestatą eksploatuoti elektros energetikos įrenginius turintys juridiniai asmenys, kurie teisėtai gali atlikti elektros instaliacijos iki 1000 voltų (V) ir elektros tinklo ir įrenginių iki 1000 V eksploatavimo darbus. Užtikrinti tokių darbų kokybę gali tik kvalifikuoti ir atestuoti subjektai, turintys energetikos įrenginių eksploatavimo veiklos atestatus – tinkamą pasirengimą eksploatuoti energetikos įrenginius liudijantį dokumentą. Energetikos veikla neturint tinkamo atestato arba jei atestato galiojimas sustabdytas yra draudžiama.

Prižiūrėti saulės jėgainę turėtų tik kvalifikuoti specialistai

Tik aukštą kvalifikaciją turinčių specialistų atlikti saulės elektrinės priežiūros, patikros ar aptarnavimo darbai padės jums anksčiau pastebėti saulės elektrinės problemines vietas, identifikuoti jų atsiradimo priežastis bei jas laiku ištaisyti, nesukeliant didesnės žalos kitiems saulės elektrinės komponentams. Taip bus užtikrintas ilgalaikis ir nepertraukiamas elektrinės darbas. Specialisto įžvalgos, pastebėjimai ar patarimai padės Jums tinkamai organizuoti saulės elektrinės darbą, išvengiant galimų elektrinės komponentų gedimų, t.y. papildomų neplanuotų nuostolių ar papildomų investicijų, atsirandančių dėl netinkamos saulės elektrinės eksploatacijos tiek garantiniu, tiek pogarantiniu laikotarpiu.

Saulės elektrinės monitoringo (stebėsenos paslauga)

Monitoringo (stebėsenos) paslauga – tai jėgainės parametrų, perduodamų monitoringo įrenginių pagalba, stebėjimas nuotoliniu būdu. Patikėjus monitoringo paslaugą į profesionalų rankas būsite tikri, kad saulės elektrinė veikia tinkamai ir be sutrikimų. Apie įvykusius trikdžius, veiklos sutrikimus ar gedimus (kurių pašalinti nuotoliniu būdu nepavyks), būsite nedelsiant informuoti, o kvalifikuoti specialistai patars ir pasiūlys geriausius jų sprendimo būdus. Operatyviai reaguojame į saulės elektrinės darbo sutrikimus bei šaliname juos per maksimaliai trumpą laiką, taip minimizuojant Jūsų nuostolius dėl saulės elektrinės neveikimo arba netinkamo jos darbo.

Paslaugos teikimui būtina, kad keitiklis turėtų stebėsenos priedelį. Jeigu nurodyto priedėlio neturite – jį įrengsime.

Reakcijos greitis ir fiksuota kaina

Išskirtinis 8 darbo valandų reakcijos į gedimą laikas yra užtikrinamas pasirašiusiems priežiūros ir aptarnavimo sutartį su UAB „Saulės elektrinių servisas“.

Pasirašius saulės jėgainės priežiūros sutartį, priklausomai nuo Jos pobūdžio turėsite fiksuotą metinę priežiūros paslaugą ir kitų verčių komplektą (priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo).
Į bazinį planą yra įtrauktos šios paslaugos ir vertės: Aktyvus elektrinės nuotolinis monitoringas (stebėsena); metinės gamybos ataskaitos paruošimas; konsultacijos telefonu dėl elektrinės veikimo; fiksuoti papildomų paslaugų įkainiai (iki 3 metų); operatyvus reagavimo į elektrinės sutrikimus laikas; garantinė priežiūra iš oficialaus, gamintojo autorizuoto serviso; vienas nemokamas specialisto vizitas per metus.

Puikiai veikianti ir maksimalią investicijų grąžą teikianti saulės jėgainė

Jėgainės priežiūros paslauga užtikrins, kad elektrinė gamina maksimalų galimą elektros energijos kiekį. Matydami mūsų parengtas ataskaitas galėsite nesudėtingai suprasti ir palyginti jėgainės teikiamą naudą – su buvusių metų rezultatais, su kitų (panašaus pajėgumo) jėgainių gamybos rezultatais, kurios veikia panašiomis sąlygomis, kaip Jūsų jėgainė. Mes pasirūpinsime, kad saulės elektrinė veiktų puikiai ir teiktų maksimalią įmanomą investicijų grąžą.Siūlome Jūsų turimos saulės elektrinės techninę priežiūrą bei aptarnavimą patikėti mūsų kvalifikuotai ir ilgametę patirtį turinčiai komandai, kuri sąžiningai ir atsakingai atliks visus jai patikėtus darbus.

Saulės elektrinės priežiūros paslaugos kaina

Bazinis elektrinės priežiūros planas

Būtiniausių paslaugų komplektas
5
00
Per metus už 1 kWp
 • Aktyvus elektrinės nuotolinis monitoringas
 • Metinės gamybos ataskaita paruošimas
 • Konsultacijos telefonu dėl elektrinės veikimo
 • Fiksuojami paslaugų įkainiai (iki 3 metų)
 • Operatyvus reagavimo į elektrinės sutrikimus laikas
 • Vienas nemokamas specialisto vizitas per metus
Bazinis

Išplėstinis elektrinės priežiūros planas

Išplėstinis paslaugų komplektas
8
00
Per metus už 1 kWp
 • Visos bazinio plano naudos
 • Metinė techninė saulės elektrinės patikra
 • Smulkių defektų šalinimas vizito metu
 • Įžeminimo varžos patikra ir protokolo atnaujinimas
 • Modulių plovimas
 • Termovizinė patikra
Išplėstinis

* Privatiems asmenims taikomi individualūs planai.

Papildomos saulės elektrinės priežiūros paslaugos ir jų kaina

SUSISIEKIME JAU DABAR!

Kontaktinė informacija

El.paštas: info@elektriniuservisas.lt
Tel.: +370 620 16808
Servisas: +370 682 76412
Buhalterija: +370 650 11740
Adresas: Žirmūnų g. 139, LT-09120,
Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas: 305577699
PVM mokėtojo kodas: LT100013464411
A.s. Nr.: LT797180300042467485
Bankas: AB Šiaulių bankas
A.s. Nr.: LT634010051005476658
Bankas: Luminor Bank AS